Apartamento Amizade
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apartamento Amizade Foz do Iguaçu van 66 m² ligt op 11 minuten van Parque Monjolo. De capaciteit van het appartement is tot 5 gasten.
De Omar Ibn Al-Chattab-moskee ligt binnen het bereik van het 1-badkamer appartement.
Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in het appartement. Bovendien zijn er ook badlakens.
Apartamento Amizade is voorzien van een complete keuken, die met een koelkast en keukengerei uitgerust is. De accommodatie ligt op slechts 400 meter van MD Tour /Freight Company busstation.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apartamento Amizade?
Het duurt 10 minuten lopen om van Apartamento Amizade naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento Amizade?
De prijs van het boeken van Apartamento Amizade is $49. - ❓
Wat is de grootte van Apartamento Amizade?
Apartamento Amizade bestaat uit 66 vierkante meters.